Najbliższe koncerty:

30.04.2024 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 19:30

02.05.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

03.05.2024 – Mikołajki – Hotel Gołębiewski –  Start 18.00 (koncert akustyczny)

04.05.2024 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

10.05.2024 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20:00

17.05.2024 – Jora Wielka – Mikołajki Resort Hotel & SPA – Start 19:00

25.05.2024 – Giżycko – Stranda – Start 20:00 (koncert akustyczny)

29.05.2024 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

30.05.2024 – Jeziorowskie – OW Helena –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

31.05.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

01.06.2024 – Mikołajki – Hotel Gołębiewski –  Start 20.00 (koncert akustyczny)

14.06.2024 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21:00

15.06.2024 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

20.06.2024 – Skorupki – Przystań Jachtowa Zanzibar – Start 20:00 (koncert akustyczny)

21.06.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

22.06.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

28.06.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

29.06.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

03.07.2024 – Jeziorowskie – OW Helena –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

04.07.2024 – Górkło – Port Millenium –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

05.07.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

06.07.2024 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

07.07.2024 – Skorupki – Przystań Jachtowa Zanzibar – Start 20:00 (koncert akustyczny)

10.07.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

11.07.2024 – Górkło – Port Millenium –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

12.07.2024 – Giżycko – Plaża Miejska – Start 18:30

18.07.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

19.07.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

20.07.2024 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

23.07.2024 – Skorupki – Przystań Jachtowa Zanzibar – Start 20:00 (koncert akustyczny)

25.07.2024 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21:00

26.07.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

27.07.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

01.08.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

02.08.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

03.08.2024 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

04.08.2024 – Górkło – Port Millenium –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

08.08.2024 – Górkło – Port Millenium –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

09.08.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

10.08.2024 – Giżycko – Stranda – Start 21:00

13.08.2024 – Sztynort – Start 19:00

15.08.2024 – Jeziorowskie – OW Helena –  Start 20:00 (koncert akustyczny)

16.08.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

17.08.2024 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

23.08.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

24.08.2024 – Giżycko – Przystań Puzzli Smaku –  Start 19.00 (koncert akustyczny)

30.08.2024 – Wilkasy  – Resort Niegocin –  Start 19:00 (koncert akustyczny)

31.08.2024 – Giżycko – Stranda – Start 20:00 (koncert akustyczny)

14.09.2024 – Giżycko – Stranda – Start 20:00 (koncert akustyczny)

20.09.2024 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20:00

Koncerty w 2023

13.01.2023 – Giżycko – transmisja live – Start 20:00

21.01.2023 – Mońki – Start 20:00

03.02.2023 – Giżycko – transmisja live – Start 20:00

17.03.2023 – Olsztyn – Carpenter Inn Irish Pub – Start 21:30

15.04.2023 – Bartoszyce – Wiraż Pub – Start 20:00

27.04.2023 – Łomża – Piwiarnia Warka – Start 20:00

29.04.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

30.04.2023 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 19:00 (koncert akustyczny)

01.05.2023 – Ryn – Majówka w Rynie – Start 14:00

01.05.2023 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20:00 (koncert akustyczny)

03.05.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

05.05.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

06.05.2023 – Białystok – 6-Ścian Pub – Start 20:00

12.05.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

13.05.2023 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20:00

20.05.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

26.05.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:30

27.05.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

31.05.2023 – Gierłoż – Start 19.00 (impreza zamknięta)

02.06.2023 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

03.06.2023 – Srokowo – Start 13:00

03.06.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Premiera Nowego Albumu – Start 20:00

08.06.2023 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20:00 (koncert akustyczny)

09.06.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

10.06.2023 – Wilkasy – Hotel Tajty – Start 20:00 (koncert akustyczny)

14.06.2023 – Wilkasy – Hotel Tajty – Start 20:00

16.06.2023 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 22:00

17.06.2023 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21:00

20.06.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

23.06.2023 – Mikołajki – Hotel Gołębiewski – Start 20:00 (koncert akustyczny)

24.06.2023 – Skorupki – Port Zanzibar Skorupki – Start 20:00 (koncert akustyczny)

27.06.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

28.06.2023 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

29.06.2023 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00 (koncert akustyczny)

30.06.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

01.07.2023 – Krapkowice  – Start 19:00

02.07.2023 – Ząbkowice Śląskie – Start 16:00

05.07.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

06.07.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

07.07.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 21:00

08.07.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

12.07.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

13.07.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

14.07.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

15.07.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

16.07.2023 – Giżycko – Start 15:00

19.07.2023 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20:00 (koncert akustyczny)

20.07.2023 – Bogaczewo – Port Bogaczewo – Start 17:00 (koncert akustyczny)

21.07.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 21:00

22.07.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

26.07.2023 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20:00 (koncert akustyczny)

27.07.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

28.07.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

29.07.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21:00

30.07.2023 – Giżycko –  Lato z Radiem – Start 17:00

02.08.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 19:00 (koncert akustyczny)

03.08.2023 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00 (koncert akustyczny)

04.08.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00

05.08.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

06.08.2023 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

08.08.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

09.08.2023 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20:00 (koncert akustyczny)

10.08.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

11.08.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

12.08.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

13.08.2023 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

14.08.2023 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – Start 20:00 (koncert akustyczny)

16.08.2023 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

17.08.2023 – Bogaczewo – Port Bogaczewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

18.08.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

19.08.2023 – Węgorzewo – Puzzle Smaku – Start 20:00 (koncert akustyczny)

20.08.2023 – Wigry – Start 16:00

23.08.2023 – Harsz – Start 20:00 (koncert akustyczny)

24.08.2023 – Górkło – Start 20:00 (koncert akustyczny)

25.08.2023 – Rydzewo – Marina RestoBar Lester Rydzewo – Start 20:00

26.08.2023 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

02.09.2023 – Ryn – Start 20:00 (koncert akustyczny)

06.09.2023 – Piękny Brzeg (Punta Vita)

08.09.2023 – Stare Sady – Robert’s Port (impreza zamknięta)

21.09.2023 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20:00

06.10.2023 – Łomża – Garage Grill & Bar – Start 20:30 (koncert akustyczny)

11.12.2023 – Olsztyn – Hotel Przystań – Start 19:00 (koncert akustyczny)

02.01.2022 – Giżycko – transmisja live – Start 20:00

14.01.2022 – Giżycko – transmisja live – Start 20:00

21.01.2022 – Olsztyn – Carpenter Inn – Start 21:30

30.01.2022 – Pisz – WOŚP – Start 19:00

04.02.2022 – Giżycko – transmisja live – Start 20:00

12.02.2022 – Puzzle Smaku – Węgorzewo – Start 20:00 (koncert akustyczny)

19.02.2022 – Węgorzewo – Start 19:00

05.03.2022 – Puzzle Smaku – Węgorzewo – Start 20:00

17.03.2022 – Piwiarnia Warka – Łomża – Start 20:00

30.04.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 19.30

01.05.2022 – Giżycko – Otwarcie Sezonu Żeglarskiego

01.05.2022 – Port Royal – Giżycko – Start 20:30 (koncert akustyczny)

07.05.2022 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy – Start 20:00

20.05.2022 – Mikołajki Resort

28.05.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 21:00(koncert akustyczny)

03.06.2022 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00 (koncert akustyczny)

04.06.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

09.06.2022 – Tawerna Rozbitek – ZDB dla Grzegorza

10.06.2022 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00 (koncert akustyczny)

11.06.2022 – LOK (rezerwacja)

15.06.2022 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy – Start 21:00

16.06.2022 – OW Helena – Jeziorowskie – (koncert akustyczny)

17.06.2022 – Górkło – (koncert akustyczny)

18.06.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

22.06.2022 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy – Start 21:00

24.06.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20:00 (koncert akustyczny)

25.06.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

26.06.2022 – Giżycko – Start 15:00

29.06.2022 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 – (koncert akustyczny)

01.07.2022 – Słoneczny Brzeg – Biskupiec – Start 20:00

02.07.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 21:00

08.07.2022 – Tawerna u Faryja – Ruciane Nida – Start 20:00 (koncert akustyczny)

09.07.2022 – Bystry

13.07.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20:00 (koncert akustyczny)

15.07.2022 – Orzysz – Start 12:00 (JW)

15.07.2022 – Tawerna u Faryja – Ruciane Nida – Start 20:00 (koncert akustyczny)

16.07.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 21:00

18.07.2022 – Ognisty Ptak – Ogonki – Start 21:00

19.07.2022 – OW Helena – Jeziorowskie – (koncert akustyczny)

20.07.2022 – Bemowo Piskie – Start 20:00

21.07.2022 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy – Start 21:00

22.07.2022 – Tawerna u Faryja – Ruciane Nida – Start 20:00 (koncert akustyczny)

23.07.2022 – Marcinowa Wola – Start 17.00 (koncert akustyczny)

23.07.2022 – Tawerna Dezeta – Wilkasy – Start 21:00

27.07.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20:00 (koncert akustyczny)

30.07.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 21:00

01.08.2022 – Tawerna Keja – Węgorzewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

03.08.2022 – OW Helena – Jeziorowskie – (koncert akustyczny)

05.08.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20:00 (koncert akustyczny)

06.08.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

07.08.2022 – Augustów – Start 14:30

10.08.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 19:00 (koncert akustyczny)

12.08.2022 – Tawerna u Faryja – Ruciane Nida – Start 20:00 (koncert akustyczny)

13.08.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 19:00 (koncert akustyczny)

14.08.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

17.08.2022 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20:00 (koncert akustyczny)

20.08.2022 – Świdry (impreza zamknieta)

21.08.2022 – Wigry – Start 16:00

25.08.2022 – Tawerna Keja – Węgorzewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

27.08.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

02.09.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 19:30

09.09.2022 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20:00

10.09.2022 – Grodzisk Mazowiecki – Start 16:00

14.09.2022 – Tomaszkowo (rezerwacja)

16.09.2022 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy – Start 20:00

29.09.2022 – Piwiarnia Warka – Łomża – Start 20:00

29.10.2022 – Garage Grill & Bar – Łomża – Start 20:00(koncert akustyczny)

15.01.2021 – Giżycko – transmisja live

22.01.2021 – Giżycko – transmisja live

05.02.2021 – Giżycko – transmisja live

19.02.2021 – Giżycko – transmisja live

05.03.2021 – Giżycko – transmisja live

19.03.2021 – Giżycko – transmisja live

09.04.2021 – Giżycko – transmisja live

01.05.2021 – Giżycko – transmisja live

14.05.2021 – Giżycko – transmisja live

28.05.2021 – Giżycko – transmisja live

29.05.2021 – Giżycko – Ekomarina – koncert charytatywny – Start 15:00

03.06.2021 – Trygort – Cypel – Zwierzyniecki Róg – Start 20:00 (koncert akustyczny)

04.06.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

05.06.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

11.06.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

12.06.2021 – Wilkasy – (impreza zamknieta)

16.06.2021 – Giżycko – (impreza zamknieta)

17.06.2021 – Górkło (impreza zamknieta) – Start 20:30

18.06.2021 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21.00

19.06.2021 – rezerwacja terminu – Start 16.00

19.06.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

22.06.2021 – rezerwacja terminu

23.06.2021 – rezerwacja terminu

24.06.2021 – rezerwacja terminu

26.06.2021 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20.30 (koncert akustyczny)

03.07.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

07.07.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

09.07.2021 – Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

10.07.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.00

14.07.2021 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 19.00 (koncert akustyczny)

15.07.2021 – OW Helena – Jeziorowskie – Start 20.00 (koncert akustyczny)

16.07.2021 – Słoneczny Brzeg – Biskupiec – Start 20.00

17.07.2021 – Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 19.00 (koncert akustyczny)

19.07.2021 – Hotel Tajty – Wilkasy – Start 20.00 (koncert akustyczny)

20.07.2021 – Tawerna Rozbitek – Wilkasy Start 21:00

21.07.2021 – Sztynort – Start 21:00

22.07.2021 – Port Bogaczewo – Bogaczewo – Start 21:00 (koncert akustyczny)

23.07.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

24.07.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

28.07.2021 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

29.07.2021 – Jeziorowskie – OW Helena – (koncert akustyczny)

30.07.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

31.07.2021 – Kruklanki – Start 15.30

31.07.2021 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

04.08.2021 – Puzzle Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

05.08.2021 – OW Helena – Jeziorowskie – Start 20:00 (koncert akustyczny)

06.08.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 20.30

07.08.2021 – Tawerne Dezeta – Wilkasy – Start 21.00

09.08.2021 – Hotel Tajty – Wilkasy – Start 20.00

11.08.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 19.00 (koncert akustyczny)

12.08.2021 – Tawerna Keja – Węgorzewo – Start 21.00

13.08.2021 – Słoneczny Brzeg – Biskupiec – Start 20.00

14.08.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

15.08.2021 – Wigry – Start 16.00 (koncert akustyczny)

17.08.2021 – Tawerna Keja – Węgorzewo – Start 21.00

18.08.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

19.08.2021 – Jeziorowskie – OW Helena – (koncert akustyczny)

21.08.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

23.08.2021 – Wilkasy – Hotel Tajty – Start 20.00

24.08.2021 – Tawerna Keja – Węgorzewo – Start 21.00

26.08.2021 – Nowa Szekla – Augustów – Start 20.00 (koncert akustyczny)

27.08.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

28.08.2021 – Węgorzewo – Start 17.00

28.08.2021 – Tawerna Marina – Giżycko – Start 19.30

02.09.2021 – Sztynort – Start 19:30

04.09.2021 – Zegrze – Szanta Cafe – Start 20.00

05.09.2021 – Miastkowo – Start 17.00

08.09.2021 – Giżycko – (impreza zamknieta)

10.09.2021 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20.00

25.09.2021 – Puzzle Smaku/Przystań Puzzli Smaku – Giżycko – Start 20.00 (koncert akustyczny)

02.10.2021 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 19.00

19.11.2021 – Giżycko – transmisja live

18.12.2021 – Giżycko – transmisja live

10.01.2020 – Łomża – Garage Grill & Bar – Start 21:00 (koncert akustyczny)

11.01.2020 – Ełk – Żądło – Start 20.00

01.02.2020 – Warszawa – 2Koła Pub Motocyklowy – Start 21:00

07.02.2020 – Bartoszyce – Wiraż Pub – Start 21.00 (koncert akustyczny)

15.02.2020 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20.30 (koncert akustyczny)

28.02.2020 – Łomża – Garage Grill & Bar – Start 21:00 (koncert akustyczny)

29.02.2020 – Giżycko – Porto – Start 20.30 (koncert akustyczny)

06.03.2020 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20.30 (koncert akustyczny)

18.04.2020 – Giżycko – transmisja live

01.05.2020 – Giżycko – transmisja live

06.05.2020 – Giżycko – transmisja live

09.05.2020 – Giżycko – transmisja live

16.05.2020 – Giżycko – transmisja live

22.05.2020 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20.30

23.05.2020 – Puzzle Smaku – Start 20.30 (koncert akustyczny)

28.05.2020 – Giżycko – transmisja live

30.05.2019 – Węgorzewo – Start 17.00 (impreza zamknięta)

05.06.2020 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 20.00

11.06.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak – (koncert akustyczny) Start 21.00

12.06.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30

13.06.2020 – Jeziorowskie – OW Helena – Start 20.00

19.06.2020 – Węgorzewo – Port Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

26.06.2020 – Bystry – Szot Bar Bystry – Start – 20.00 (koncert akustyczny)

27.06.2020 – Sztynort – Start 21.00 (koncert akustyczny)

01.07.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak Start – 21.00 (koncert akustyczny)

02.07.2020 – Ryn – Stanica Żeglarska Stock – Start 20.00 (koncert akustyczny)

03.07.2020 – Węgorzewo – Port Keja – Start 20.30 (koncert akustyczny)

04.07.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30 (koncert akustyczny)

07.07.2020 – Węgorzewo – Port Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

09.07.2020 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21.00

11.07.2020 – Wigry – Start 16.00 (koncert akustyczny)

15.07.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak Start – 21.00 (koncert akustyczny)

16.07.2020 – Ryn – Stanica Żeglarska Stock – Start 20.00 (koncert akustyczny)

18.07.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00 (koncert akustyczny)

23.07.2020 – Węgorzewo – Port Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

24.07.2020 – Trygort – Cypel-Zwierzyniecki Róg – Start – 20.00 (koncert akustyczny)

25.07.2020 – Bystry – Start 20.00

28.07.2020 – Sztynort – Start 21:00

29.07.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak Start – 21.00 (koncert akustyczny)

31.07.2020 – Wilkasy – Tawerna Dezeta – Start 21.00

01.08.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00

08.08.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00 (koncert akustyczny)

12.08.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak Start – 21.00 (koncert akustyczny)

15.08.2020 – Szymonka – Start 15.15 (koncert akustyczny)

15.08.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00 (koncert akustyczny)

16.08.2020 – Wigry – Start 15.00 (koncert akustyczny)

18.08.2020 – Węgorzewo – Port Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

19.08.2020 – Ogonki – Ognisty Ptak Start – 21.00 (koncert akustyczny)

22.08.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00 (koncert akustyczny)

27.08.2020 – Sztynort – Start 21.00

28.08.2020 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30

29.08.2020 – Biskupiec – Słoneczny Brzeg – Start 20.00

04.09.2020 – Rydzewo – Start 21.00 (koncert akustyczny)

05.09.2020 – Ryn – Ryński Młyn – Start 18.00 (koncert akustyczny)

08.09.2020 – Węgorzewo (impreza zamknięta)

11.09.2020 – Giżycko (impreza zamknięta)

19.09.2020 – Bogacko – Start 18.00

01.10.2020 – Łomża – Piwiarnia Warka Łomża – Start 20:30

02.10.2020 – Bartoszyce -Wiraż Pub – Start 21:00

03.10.2020 – Ryn – Start 17.00 (koncert akustyczny)

03.10.2020 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 19.15

17.10.2020 – Węgorzewo – Gościniec u Kalicha – Start 19.00 (koncert akustyczny)

23.10.2020 – Giżycko – transmisja live

31.10.2020 – Giżycko – transmisja live

06.11.2020 – Giżycko – transmisja live

13.11.2020 – Giżycko – transmisja live

20.11.2020 – Giżycko – transmisja live

27.11.2020 – Giżycko – transmisja live

06.12.2020 – Giżycko – transmisja live

11.12.2020 – Giżycko – transmisja live

25.12.2020 – Giżycko – transmisja live

30.12.2020 – Giżycko – transmisja live

14.01.2019 – Ryn (impreza zamknięta)

26.01.2019 – Suwałki – Rozmarino – Start 20:00

01.02.2019 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20.30 (koncert akustyczny)

15.02.2019 – Giżycko – Lokal 25 – Start 20.00 (koncert akustyczny)

02.03.2019 – Bartoszyce – Wiraż PUB – Start 20:00

09.03.2019 – Supraśl – Prowincja – Start 20.00 (koncert akustyczny)

25.04.2019 – Łomża – Piwiarnia Warka Łomża – Start 21:00

27.04.2019 – Port Bogaczewo – Start 13.00

28.04.2019 – Ryn – Start 18.00 (koncert akustyczny)

01.05.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

02.05.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30

03.05.2019 – Ryn – Start 18.00 (impreza zamknięta)

04.05.2019 – Rydzewo – Tło dla Mew – Start 20:30

11.05.2019 – Giżycko – Pub Perła – Start 20.00

17.05.2019 – Aniata – (impreza zamknięta)

18.05.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30

24.05.2019 – Giżycko – plaża miejska – Start 19.00

25.05.2019 – Wilkasy – Tawerna Dezeta – Start 21.00 (koncert akustyczny)

31.05.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

01.06.2019 – Miłki – Start 13.00

06.06.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

07.06.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 18.00 (impreza zamknięta)

14.06.2019 – Wilkasy (impreza zamknieta)

17.06.2019 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20.00 (koncert akustyczny)

19.05.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

20.06.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

22.06.2019 – Port Bogaczewo – Start 19:00 (koncert akustyczny)

24.06.2019 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20.00 (koncert akustyczny)

25.06.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

27.06.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

29.06.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00

01.07.2019 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20.00 (koncert akustyczny)

02.07.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

03.07.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

04.07.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

05.07.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

08.07.2019 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20.00 (koncert akustyczny)

09.07.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

10.07.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

11.07.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

13.07.2019 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

16.07.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

17.07.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

18.07.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

20.07.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00

23.07.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

24.07.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

25.07.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

26.07.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00

27.07.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno (impreza zamknięta)

30.07.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

31.07.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

01.08.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

02.08.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

03.08.2019 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

06.08.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

07.08.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

08.08.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

13.08.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

15.08.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 15.30 (koncert akustyczny)

16.08.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21.00

20.08.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

21.08.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

22.08.2019 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 18.00 (koncert akustyczny)

23.08.2019 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

24.08.2019 – Bogaczewo – Zęza – Start 14:00

25.07.2019 – Wigry – Start 14.00 (koncert akustyczny)

27.08.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

28.08.2019 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.30 (koncert akustyczny)

29.08.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

30.08.2019 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

31.08.2019 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20.30

13.09.2019 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21.00 (koncert akustyczny)

18.09.2019 – Jeziorowskie – Start 21.00 (impreza zamknięta)

04.10.2019 – Giżycko – 15 BZ – Start 12:00

04.10.2019 – Łomża – Garage Grill & Bar – Start 21:00

11.10.2019 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 18:30

12.10.2019 – Białystok – 6-Ścian Pub – Start 21:00

07.11.2019 – Łomża – Piwiarnia Warka Łomża – Start 21:00

08.11.2019 – Kętrzyn – Bal Pirata – Start 20.00

15.11.2019 – Giżycko – Puzzle Smaku – Start 20.00

23.11.2019 – Giżycko – Start 12.00 (impreza zamknięta)

07.12.2019 – Giżycko – Browar Chmury – Start 20.00 (koncert akustyczny)

19.04.2018 – Łomża – Piwiarnia Warka Łomża – Start 21:00

21.04.2018 – Bartoszyce – Wiraż PUB – Start 20:30

27.04.2018 – Olsztyn – Qźnia muzycznych klimatów – Start 20:30

28.04.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

29.04.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

30.04.2018 – Piaski – Start 13:00 (akustycznie)

30.04.2018 – Ryn – Zamek Ryn – Start 16:30 (akustycznie)

30.04.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:30

01.05.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 21:00

02.05.2018 – Węgorzewo – Piknik ekologiczny – Start 13:00

02.05.2018 – Piękna Góra – Gwarek – Start 20:00 (akustycznie)

03.05.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

04.05.2018 – Ryn – Zamek Ryn – Start 17:00 (akustycznie)

04.05.2018 – Giżycko – Twierdza Boyen – Start 18:00

04.05.2018 – Wilkasy – Tawerna Dezeta – Start 21:00

08.05.2018 – Nowe Sady (impreza zamknięta)

12.05.2018 – Spytkowo – Ekologiczny piknik rodzinny – Start 14:30

12.05.2018 – Giżycko – Hotel Relax – Urodziny Krzysztofa – Start 21:00

17.05.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 20:30 (impreza zamknięta)

19.05.2018 – Węgorzewo – (impreza zamknięta)

24.05.2018 – Węgorzewo – (impreza zamknięta)

26.05.2018 – Wilkasy – (impreza zamknięta)

30.05.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

31.05.2018 – Piaski – START 19:00 (koncert akustyczny)

01.06.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00

02.06.2018 – Stare Jabłonki – Hotel Anders – (impreza zamknięta) – START 13:00

02.06.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00

06.06.2018 – Wilkasy – Hotel Tajty – (impreza zamknięta)

08.06.2018 – Giżycko – AZS – (impreza zamknięta)

11.06.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 20:00

13.06.2018 – (impreza zamknięta)

16.06.2018 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – Start 21:00

22.06.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

24.06.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

30.06.2018 – Orzysz – Start 18:15

30.06.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

01.07.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

02.07.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

03.07.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

05.07.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

06.07.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21:00

07.07.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – (impreza zamknięta)

08.07.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

09.07.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

13.07.2018 – Wilkasy – Tawerna Dezeta – Start 21:00

14.07.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

15.07.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

16.07.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

17.07.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

19.07.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

21.07.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:30

22.07.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

23.07.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

24.07.2018 – Sztynort – Amfiteatr – Start 20:00

28.07.2018 – Wigry – Start 19:00

29.07.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

30.07.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

31.07.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

01.08.2018 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.00 (koncert akustyczny)

03.08.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21:00

04.08.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

05.08.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

06.08.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

07.08.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

08.08.2018 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.00 (koncert akustyczny)

10.08.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

12.08.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

13.08.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start (koncert akustyczny)

14.08.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

15.08.2018 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.00 (koncert akustyczny)

15.08.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

18.08.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 21:00

19.08.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

20.08.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – Start 20:30 (koncert akustyczny)

21.08.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

22.08.2018 – Ryn – Ryński Młyn – Start 16.00 (koncert akustyczny)

26.08.2018 – Giżycko – Hotel St. Bruno – Start 19.00 (koncert akustyczny)

28.08.2018 – Ogonki – Ognisty Ptak – Start 21:00 (koncert akustyczny)

01.09.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

05.09.2018 – Ryn – Ryński Młyn – Start 19.00 (koncert akustyczny)

07.09.2018 – Piaski – (impreza zamknięta)- Start 21:30

08.09.2018 – Wilkasy – Resort Niegocin – impreza zamknieta

12.09.2018 – Ryn – Zamek Ryn – Start 20:00

13.09.2018 – Węgorzewo – Tawerna Keja – Start 21:00

15.09.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

28.09.2018 – Łomża – XIX Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego Kontakty 2018

29.09.2018 – Sztynort – Zęza – Start 21:00

17.09.2018 – Sztynort – Zęza – Start 19:00 – impreza zamknieta

20.10.2018 – Olsztyn – Revolver Rock Cafe – Start 20:00

25.10.2018 – Łomża – Piwiarnia Warka Łomża – Start 21:00

31.10.2018 – Giżycko – Tawerna Marina – Start 20:00 (koncert akustyczny)

10.11.2018 – Supraśl – Prowincja – Start 20.00 (koncert akustyczny)

17.11.2018 – Warszawa – 2Koła Pub Motocyklowy – Start 21:00

24.11.2018 – Tykocin – Urodziny męża Gosi 🙂 – Start 20:00 (impreza zamknieta)

30.11.2018 – Giżycko – Lokal 25 – Start 20:00 (koncert akustyczny)

16.12.2018 – Grala Dąbrowizna – Urodziny Sylwka 🙂 – Start 20:00 (impreza zamknieta)

22.04.2017 – Grajewo – Piecuch Cafe – START 20:00

27.04.2017 – Łomża – Pub Warka – START 21:00

28.04.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00 (koncert akustyczny)

29.04.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

30.04.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

01.05.2017 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 15:00 (koncert akustyczny)

01.05.2017 – Sztynort – Amfiteatr – START 21:00

02.05.2017 – Port Zanzibar – Jezioro Tałtowisko- START 20:00

05.05.2017 – Wilkasy – START 20:00

06.05.2017 – Giżycko – Hotel Tajty – START 20:00

13.05.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

18.05.2017 – Białystok – Hary Pub – START 20:30

19.05.2017 – Bartoszyce – Wiraż PUB – START 21:00

20.05.2017 – Aniata – START 20:00

26.05.2017 – Giżycko – COS – START 20:00 (impreza zamknięta)

27.05.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

28.05.2017 – Giżycko – Plac Piłsudskiego – START 17:00

03.06.2017 – Kraków – Zalew Bagry – START 20:30

08.06.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

09.06.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00 (koncert akustyczny)

10.06.2017 – Giżycko – Plaża miejska – START 16:00

14.06.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

16.06.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00

17.06.2017 – Giżycko – Otwarcie Kina – START 14:00

17.06.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

19.06.2017 – Giżycko – Hotel Tajty – START 20:00

20.06.2017 – Giżycko – Hotel Tajty – START 20:00 (koncert akustyczny)

23.06.2017 – Pułtusk – termin zarezerwowany

24.06.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

27.06.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

30.06.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

04.07.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

05.07.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

06.07.2017 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

07.07.2017 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

08.07.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

09.07.2017 – Wilkasy – Plaża – START 19:30

10.07.2017 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 20:00

11.07.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

12.07.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

13.07.2017 – Olsztyn – Piccadilly Pub – START 20:00

15.07.2017 – Grajewo – Piecuch Cafe – START 21:00

18.07.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

19.07.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

22.07.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

23.07.2017 – Orzysz – Wiatr, woda i przygoda – START 20:00

25.07.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

26.07.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

27.07.2017 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

31.07.2017 – Wilkasy – Dezeta – START 21:00

01.08.2017 – Sztynort – Amfiteatr – START 21:00

02.08.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

03.08.2017 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

05.08.2017 – Wilkasy – Dezeta – START 21:00

07.08.2017 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 20:00

08.08.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

09.08.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

12.08.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

14.08.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

15.08.2017 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

16.08.2017 – Giżycko – Stranda – START 21:00

17.08.2017 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

22.08.2017 – Sztynort – Amfiteatr – START 21:00

26.08.2017 – Giżycko – Międzynarodowe Centrum Żeglarstwa i Turystyki Wodnej – Festiwal Sportów Wodnych Osób Niepełnosprawnych – START 20:00 (impreza zamknięta)

31.08.2017 – Olsztyn – Stara Fabryka – START 20:00

02.09.2017 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

03.09.2017 – Sulimy – START 16:00

08.09.2017 – Giżycko – Hotel St. Bruno- START 19:00 (impreza zamknięta)

09.09.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

14.09.2017 – Ruciane Nida – (impreza zamknięta)

15.09.2017 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00

30.09.2017 – Sztynort – Zęza – START 21:00

13.10.2017 – Ryn – START 17:00 (impreza zamknięta)

14.10.2017 – Grajewo – Piecuch Cafe – START 20:00

19.10.2017 – Łomża – Pub Warka – START 21:00

26.10.2017 – Ostrołęka – Pub Warka – START 20:00

03.11.2017 – Bartoszyce – Wiraż PUB – START 20:30

10.11.2017 – Białystok – Hary Pub – START 21:00

01.12.2017 – Olsztyn – Stara Fabryka – START 21:00

08.12.2017 – Olsztyn – Qźnia muzycznych klimatów – START 20:30

09.12.2017 – Warszawa – 2 Koła Pub Motocyklowy – START 20:00

22.12.2017 – Olsztyn – Stara Fabryka – START 21:00

21.01.2016 – Łomża – Pub Warka – START 21:00

27.02.2016 – Giżycko – Caffe Crema – START 20:00

12.03.2016 – Warszawa – Tawerna Korsarz – START 20:00

01.04.2016 – Warszawa – Klub Fugazi – START 20:30

02.04.2016 – Olsztyn – Qźnia Muzycznych Klimatów Pub – START 20:30

08.04.2016 – Biskupiec – Stara Kaflarnia – START 21:00

28.04.2016 – Łomża – Pub Warka – START 21:00

30.04.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

01.05.2016 – Otwarcie sezonu 2016 w Giżycku – START 13:00

01.05.2016 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 15:00

07.05.2016 – Giżycko – Caffe Crema – START 20:00

14.05.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

19.05.2016 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00

20.05.2016 – Giżycko – (impreza zamknięta)

21.05.2016 – Giżycko – (impreza zamknięta)

25.05.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

26.05.2016 – Sztynort – Zęza – START 22:00

27.05.2016 – Giżycko – Aquarium – START 20:00 (koncert akustyczny)

28.05.2016 – Kętrzyn – (impreza zamknięta) – START 13:30

28.05.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 18:00

03.06.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

04.06.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

09.06.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 20:00 (koncert akustyczny)

11.06.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

12.06.2016 – Grodzisk Mazowiecki – START 17:00

16.06.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

17.06.2016 – Ryn – START 20:00 (koncert akustyczny)

18.06.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

23.06.2016 – Dobrzeń Wielki – START 20:00

25.06.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

26.06.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 19:30

30.06.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

01.07.2016 – Wilkasy – Dezeta – START 21:00

02.07.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

03.07.2016 – Myszyniec – START 20:00

04.07.2016 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

05.07.2016 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

06.07.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

07.07.2016 – Olsztyn – Klub SARP – START 21:00

08.07.2016 – Wilkasy – Dezeta – START 21:00

09.07.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

13.07.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

14.07.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

15.07.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 21:00

16.07.2016 – Festiwal piosenki żeglarskiej i morskiej – Giżycko – START 21:00

18.07.2016 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

19.07.2016 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

12.07.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

21.07.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

22.07.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 19:30

23.07.2016 – Orzysz – Plaża miejska – START 18:00

23.07.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

24.07.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

27.07.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

28.07.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

30.07.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 21:00

31.07.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

02.08.2016 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

03.08.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

04.08.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

05.08.2016 – Giżycko – Ekomarina – START 21:00 (impreza zamknięta)

06.08.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

07.08.2016 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

10.08.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

11.08.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

12.08.2016 – Szelment – RockWater Festival

14.08.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 19:30

15.08.2016 – Wigry – Festyn „Swojsko i kulturalnie nad Wigrami” – START 16:00

16.08.2016 – Ogonki – Ognisty Ptak – START 21:00 (koncert akustyczny)

17.08.2016 – Giżycko – Stranda – START 20:00

18.08.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

19.08.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 21:00

22.08.2016 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

23.08.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 19:30

25.08.2016 – Giżycko – Aquarium – START 21:00

26.08.2016 – Wilkasy – Dezeta – START 21:00

27.08.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 21:00

29.08.2016 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

02.09.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

03.09.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

09.09.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

10.09.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

16.09.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

17.09.2016 – Węgorzewo – Regaty Northman Cup – START 20:00

23.09.2016 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 18:00 (koncert akustyczny)

28.09.2016 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 20:00

30.09.2016 – Sztynort – Zęza – START 21:00

13.10.2016 – Białystok – Pub Kotłownia – START 20:00

21.10.2016 – Ełk – Pub Żądło – START 20:00

31.10.2016 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:00

03.11.2016 – Ostrołęka – Pub Warka – START 21:00

10.11.2016 – Łomża – Pub Warka – START 21:00

11.11.2016 – Giżycko – Caffe Crema – START 20:00

17.01.2015 – Giżycko – 8 Bila – START 20:00

23.01.2015 – Gdynia – Contrast Cafe – START 21:00

15.02.2015 – Jóźefów – Dom Kultury 'Uśmiech’ START 18:00

28.02.2015 – Jagodne Małe (impreza zamknieta)

25.04.2015 – Giżycko – Giżyckie Centrum Kultury (koncert charytatywny) – START 15:30

01.05.2015 – Giżycko – Otwarcie sezonu przy moście obrotowym w Giżycku

02.05.2015 – Ryn – START 15:30

02.05.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

09.05.2015 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:00

16.05.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

21.05.2015 – Mikołajki – Hotel Gołębiewski (impreza zamknieta)

30.05.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

04.06.2015 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:00

06.06.2015 – termin zarezerwowany

12.06.2015 – termin zarezerwowany

13.06.2015 – termin zarezerwowany

15.06.2015 – Orzysz

20.06.2015 – Ożarów Mazowiecki – RockFolk Water Festival

25.06.2015 – Mikołajki – Hotel Mikołajki

26.06.2015 – Giżycko – Tawerna Marina – 10 lat Załogi Dr. Bryga

27.06.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

28.06.2015 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 20:30

04.07.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

05.07.2015 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 20:30

09.07.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

10.07.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30

11.07.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

16.07.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30 (koncert akustyczny)

17.07.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

18.07.2015 – Giżycko – Festiwal „Szanty w Giżycku”

19.07.2015 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 20:30

21.07.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30 (koncert akustyczny)

23.07.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

24.07.2015 – Skorupki – Port Zanzibar Skorupki

25.07.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

26.07.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30

28.07.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

31.07.2015 – Giżycko – Tawerna Marina – START 20:30

01.08.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

02.08.2015 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 20:30

04.08.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

06.08.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

08.08.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

09.08.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00 (koncert akustyczny)

10.08.2015 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

14.08.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30

15.08.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

16.08.2015 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn – START 20:30

17.08.2015 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

22.08.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

23.08.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00

24.08.2015 – Wilkasy – Tawerna Rozbitek – START 21:00

27.08.2015 – Węgorzewo – Tawerna Keja – START 21:00

29.08.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

30.08.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:30

05.09.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00

11.09.2015 – Sztynort – START 20:00 (koncert akustyczny)

12.09.2015 – Ciechanów – Androck Pub- START 20:00

18.09.2015 – Mikołajki – Wioska Żeglarska – START 20:00 (koncert akustyczny)

19.09.2015 – Giżycko – Stranda – START 20:00 (koncert akustyczny)

26.09.2015 – Mikołajki – Lady Mary – START 20:00 (koncert akustyczny)

02.10.2015 – Mikołajki – Tawerna Pod Złamanym Pagajem – START 19:00 (koncert akustyczny)

03.10.2015 – Białystok – Gospoda u Szwejka- START 19:00 (koncert akustyczny)

29.10.2015 – Łomża – WARKA – START 21:00

07.11.2015 – Giżycko – Caffe Crema – START 20:00

23-01-2014 – Białystok – Kotłownia

25-01-2014 – Starachowice – Restauracja Patio

01-02-2014 – Warszawa – Tawerna Korsarz

15-02-2014 – Białystok – Tawerna Portowa

22-02-2014 – Giżycko – Tawerna Marina – Bal Pirata

01-03-2014 – Gdynia – Contrast Cafe

20-04-2014 – Ryn

24-04-2014 – Białystok – Pub Kotłownia

25-04-2014 – Warszawa – Tawerna Korsarz

01-05-2014 – Sztynort – Zęza

02-05-2014 – Mikołajki – Hotel Mikołajki

03-05-2014 – Giżycko – Tawerne Marina

09-05-2014 – Rydzewo – Spichlerz

17-05-2014 – Białystok – Tawerna Portowa

23-05-2014 – Piękna Góra

24-05-2014 – Sztynort

29-05-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

31-05-2014 – Kurojady

06-06-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

14-06-2014 – Giżycko – Stranda

15-06-2014 – Giżycko – Plaża miejska

20-06-2014 – Giżycko – Tawerna Marina

21-06-2014 – Ryn – Zamek Ryn

21-06-2014 – Giżycko – Dni Kultury Ukraińskiej

27-06-2014 – Węgorzewo – Gościniec u Kalicha

28-06-2014 – Giżycko – Stranda

03-07-2014 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

05-07-2014 – Ryn – Ekomarina

05-07-2014 – Giżycko – Stranda

08-07-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

09-07-2014 – Sztynort

10-07-2014 – Giżycko – Stranda

11-07-2014 – Sztynort

12-07-2014 – Giżycko – Ekomarina

12-07-2014 – Giżycko – Stranda

13-07-2014 – Wilkasy

14-07-2014 – Mikołajki

17-07-2014 – Giżycko – Stranda

18-07-2014 – Giżycko – Tawerna Marina

19-07-2014 – Sztynort – Zęza

20-07-2014 – Rybno

21-07-2014 – Mikołajki

24-07-2014 – Giżycko – Stranda

25-07-2014 – Giżycko – Stranda

26-07-2014 – Giżycko – Stranda

29-07-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

30-07-2014 – Sztynort

31-07-2014 – Giżycko – Stranda

01-08-2014 – Ruciane Nida – Tawerna u Faryja

02-08-2014 – Giżycko – Stranda

03-08-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

05-08-2014 – Ogonki – Ognisty Ptak

07-08-2014 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

09-08-2014 – RockWater Festival Serwy

11-08-2014 – Mikołajki

12-08-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

13-08-2014 – Sztynort

14-08-2014 – Giżycko – Stranda

15-08-2014 – Giżycko – Tawerna Marina

16-08-2014 – Giżycko – Stranda

17-08-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

18-08-2014 – Mikołajki

21-08-2014 – Giżycko – Stranda

23-08-2014 – Ryn – Ekomarina

23-08-2014 – Giżycko – Stranda

24-08-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

27-08-2014 – Sztynort – Zęza

28-08-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

29-08-2014 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

30-08-2014 – Sztynort

04-09-2014 – Ryn

05-09-2014 – Piękna Góra

11-09-2014 – Ryn

12-09-2014 – Ryn

13-09-2014 – Sztynort – Zęza

19-09-2014 – Węgorzewo – Tawerna Keja

20-09-2014 – Rydzewo

26-09-2014 – Sztynort – Zęza

04-10-2014 – Sztynort – Zęza (koncert akustyczny)

11-10-2014 – Warszawa – Tawerna Korsarz

13.12.2014 – Giżycko – Tawerna Marina – start 20:00

08-02-2013 – Warszawa – Tawerna Korsarz

01-03-2013 – Warszawa – Czarna Perła

02-03-2013 – Ciechanów – Kawiarnia Artystyczna

08-03-2013 – Węgorzewo – Gościniec u Kalicha – START 20:00 (koncert akustyczny)

09-03-2013 – Białystok – Tawerna Portowa (koncert akustyczny)

05-04-2013 – Biała Podlaska – Tawerna Galeon (koncert akustyczny)

12-04-2013 – Gdynia – Contrast Cafe

26-04-2013 – Warszawa – Tawerna Latający Holender

01-05-2013 – Giżycko – Stranda

02-05-2013 – Giżycko – LOK – START 21:00

03-05-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

04-05-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

10-05-2013 – Warszawa – Tawerna Korsarz

11-05-2013 – Mikołajki (impreza firmowa)

18-05-2013 – Mikołajki (impreza firmowa)

23-05-2013 – Olsztyn – Kortowiada

24-05-2013 – impreza zamknięta

26-05-2013 – Serock – Dni Miasta

30-05-2013 – Giżycko – LOK

31-05-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

31-05-2013 – Giżycko – Stranda

01-06-2013 – Kurojady

08-06-2013 – Warszawa – Tawerna Korsarz

14-06-2013 – Piękna Góra

15-06-2013 – Giżycko – Tawerna Marina

19-06-2013 – termin zarezerwowany (Ryn)

21-06-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

22-06-2013 – Giżycko – Stranda

28-06-2013 – Giżycko – Stranda

29-06-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

04-07-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

05-07-2013 – Giżycko – Stranda

06-07-2013 – Węgorzewo – Gościniec u Kalicha

07-07-2013 – Rydzewo – Przystań Mazuria

09-07-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

12-07-2013 – Giżycko – Stranda

13-07-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

13-07-2013 – Giżycko – Lodi&Pierodi

16-07-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

18-07-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

19-07-2013 – Giżycko – Stranda

20-07-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

25-07-2013 – Olsztyn – Staromiejskie Spotkania z Szantą

26-07-2013 – Giżycko – Stranda

27-07-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

27-07-2013 – Giżycko – Centralny Ośrodek Sportu

28-07-2013 – Giżycko – Centralny Ośrodek Sportu

01-08-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

02-08-2013 – Serwy – Rockwater Festival Serwy

03-08-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

03-08-2013 – Giżycko – Stranda

06-08-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

09-08-2013 – Giżycko – Stranda

10-08-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

15-08-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

16-08-2013 – Giżycko – Stranda

17-08-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

17-08-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

20-08-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

23-08-2013 – Giżycko – Stranda

24-08-2013 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

29-08-2013 – Pisz – Klub Magnum

31-08-2013 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

06-09-2013 – Giżycko – Stranda – Mazurskie Targi Sportów Wodnych

07-09-2013 – Warszawa – Tawerna Korsarz

13-09-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

14-09-2013 – Sztynort – Zęza

17-09-2013 – Stare Sady – Hotel Robert’s Port

18-09-2013 – Giżycko – Almatur

20-09-2013 – Węgorzewo – Tawerna Keja

21-09-2013 – Kietlice

28-09-2013 – Sztynort – Zęza

05-10-2013 – Rzetnia

12-10-2013 – Białystok – Tawerna Portowa

19-10-2013 – Ełk – Karczma Stary Spichlerz

26-10-2013 – Giżycko – Tawerna Marina

02-11-2013 – Giżycko – Tawerna Marina

29-11-2013 – Warszawa – RockWater After Party – Tawerna Korsarz

09-12-2012 – Łeba (koncert akustyczny)

07-12-2012 – Węgorzewo – Gościniec u Kalicha (koncert akustyczny)

30-11-2012 – Warszawa – Tawerna Korsarz

03-11-2012 – Warszawa – Taverna 10B

02-11-2012 – Legionowo – Pub Gryff

27-10-2012 – Białystok – Tawerna Portowa

26-10-2012 – Biskupiec – Lemon Pub & Restaurant (koncert akustyczny)

19-10-2012 – Warszawa – Taverna 10B

06-10-2012 – Siedlce – Mylna Musicpub

05-10-2012 – Warszawa – Tawerna Korsarz

28-09-2012 – Węgorzewo – Port Keja

22-09-2012 – Warszawa – Taverna 10B

21-09-2012 – Węgorzewo – Port Keja

20-09-2012 – Zamek Ryn (impreza zamknieta)

16-09-2012 – Płoskinia

13-09-2012 – Ryn – Gościnie Ryński Młyn (impreza zamknieta)

12-09-2012 – Sztynort (impreza zamknięta)

08-09-2012 – Giżycko – Stranda

07-09-2012 – Gdynia – Contrast Cafe

01-09-2012 – Giżycko – Centralny Ośrodek Sportu

31-08-2012 – Sztynort (impreza zamknieta)

29-08-2012 – Rydzewo

26-08-2012 – Węgorzewo – Port Keja

25-08-2012 – Giżycko – Stranda

24-08-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

21-08-2012 – Węgorzewo – Port Keja

19-08-2012 – Giżycko – Roganty

18-08-2012 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

15-08-2012 – Ogonki – Ognisty Ptak

12-08-2012 – Węgorzewo – Port Keja

11-08-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

10-08-2012 – Giżycko – Stranda

09-08-2012 – Rydzewo

07-08-2012 – Węgorzewo – Port Keja

05-08-2012 – Giżycko – Eko Marina

04-08-2012 – Rydzewo

03-08-2012 – Giżycko – Stranda

02-08-2012 – Giżycko – Eko Marina

01-08-2012 – Ogonki – Ognisty Ptak

31-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

28-07-2012 – Giżycko – Stranda

28-07-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

27-07-2012 – Giżycko – Eko Marina

22-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

21-07-2012 – Giżycko – Stranda

21-07-2012 – Giżycko – Plaża Miejska

21-07-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

20-07-2012 – Sopot – Plaża Piratów

18-07-2012 – Ogonki – Ognisty Ptak

17-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

14-07-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

13-07-2012 – Giżycko – Stranda

10-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

08-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

07-07-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

07-07-2012 – Wilkasy

06-07-2012 – Giżycko – Stranda

04-07-2012 – Ogonki – Ognisty Ptak

03-07-2012 – Węgorzewo – Port Keja

01-07-2012 – Pisz

01-07-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

30-06-2012 – Giżycko – Eko Marina

30-06-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

29-06-2012 – Giżycko – Stranda

23-06-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

22-06-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn (impreza zamknięta)

20-06-2012 – Giżycko – Almatur (impreza zamknięta)

15-06-2012 – Sztynort (impreza zamknięta)

09-06-2012 – Giżycko – Stranda

09-06-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

07-06-2012 – Giżycko – Eko Marina

02-06-2012 – Giżycko – Caffe Crema

02-06-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn

01-06-2012 – Węgorzewo – Port Keja

31-05-2012 – Stare Sady – Hotel Robert’s Port (impreza zamknięta)

25-05-2012 – Węgorzewo – Port Keja

24-05-2012 – Stare Sady – Hotel Robert’s Port (impreza zamknięta)

19-05-2012 – Piękna Góra (impreza zamknięta)

18-05-2012 – Giżycko – COS (impreza zamknięta)

17-05-2012 – Ryn – Gościniec Ryński Młyn (impreza zamknięta)

12-05-2012 – Giżycko (impreza zamknięta)

11-05-2012 – Gdynia – Contrast Cafe

05-05-2012 – Giżycko – Stranda

01-05-2012 – Giżycko – Stranda

29-04-2012 – Węgorzewo – Port Keja

24-03-2012 – Białystok – Tawerna Portowa

14-01-2012 – Białystok – Tawerna Portowa

08-01-2012 – Pisz – WOŚP

03-12-2011 – Białystok – Tawerna Portowa – Mikołajkowy wieczór z rock-szantami

26-11-2011 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

11-11-2011 – Sopot – Plaża Piratów

11-11-2011 – Załoga Dr. Bryga w TVP INFO

28-10-2011 – Gdynia – Contrast Cafe

15-10-2011 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

08-10-2011 – Olsztyn – Tawerna Tortura

01-10-2011 – Białystok – Tawerna Portowa

30-09-2011 – Ciechanów – Pub Fabryczna

24-09-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

23-09-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

16-09-2011 – Węgorzewo – Port Keja

10-09-2011 – Węgorzewo – Port Keja

09-09-2011 – Ryn

08-09-2011 – Piękna Góra – Łabędzi Ostrów

03-09-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

30-08-2011 – Węgorzewo – Port Keja

27-08-2011 – Giżycko – Centralny Ośrodek Sportu

26-08-2011 – Giżycko – Stranda

21-08-2011 – Węgorzewo – Port Keja

20-08-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

19-08-2011 – Giżycko – Stranda

16-08-2011 – Węgorzewo – Port Keja

13-08-2011 – Giżycko – Stranda

11-08-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

10-08-2011 – Ogonki – Ognisty Ptak

07-08-2011 – Węgorzewo – Port Keja

05-08-2011 – Serwy – Rock Water Festiwal

04-08-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

03-08-2011 – Ogonki – Ognisty Ptak

31-07-2011 – Węgorzewo – Port Keja

30-07-2011 – Mikołajki – Kross Mikołajki Szanty Festiwal

29-07-2011 – Imionek k/Pisza – Wrota Mazur

23-07-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

22-07-2011 – Giżycko – Stranda

21-07-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

20-07-2011 – Ogonki – Ognisty Ptak

19-07-2011 – Węgorzewo – Port Keja

17-07-2011 – Węgorzewo – Port Keja

16-07-2011 – Giżycko – Stranda

14-07-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

08-07-2011 – Węgorzewo – Port Keja

07-07-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

06-07-2011 – Ogonki – Ognisty Ptak

05-07-2011 – Węgorzewo – Port Keja

03-07-2011 – Michałowo – Regaty o Puchar Żubra

02-07-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

01-07-2011 – Giżycko – Stranda

30-06-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

25-06-2011 – Bartoszyce – I Mistrzostwa Polski Północno-Wschodniej w Pływaniu Na Byle Czym

24-06-2011 – Giżycko – Stranda

23-06-2011 – Ogonki – Ognisty Ptak

22-06-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

17-06-2011 – Piękna Góra – Łabędzi Ostrów

16-06-2011 – Trygort

11-06-2011 – Giżycko – Czarna Perła

10-06-2011 – Piękna Góra – Łabędzi Ostrów

09-06-2011 – Wilkasy – Wioska Turystyczna

04-06-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

21-05-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

19-05-2011 – Trygort

14-05-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

03-05-2011 – Mikołajki – Wioska Żeglarska (ODWOŁANY)

30-04-2011 – Wilkasy – Hotel Tajty

29-04-2011 – Węgorzewo – Port Keja

26-03-2011 – Białystok – Tawerna Portowa (akustycznie)

19-03-2011 – Giżycko – Hotel Wodnik, koncert charytatywny

12-03-2011 – Łódź – Keja Pub (akustycznie)

11-03-2011 – Warszawa – Klub Żeglarski Przechyły (akustycznie)

05-03-2011 – Olsztyn – Tawerna Tortuga (akustycznie)

19-02-2011 – Białystok – Tawerna Portowa (akustycznie)

09-01-2011 – Giżycko – WOŚP

08-01-2011 – Białystok – Tawerna Portowa (akustycznie)

07-01-2011 – Załoga Dr. Bryga w TVP 1 – Giżycko

15-01-10 – City Club – Kętrzyn
13-02-10 – Olsztyn – Tawerna Tortuga (unplugged)
20-02-10 – Białystok – Tawerna Ryczące Czterdziestki (unplugged)
05-03-10 – Warszawa – Tawerna Przechyły (unplugged)
01-05-10 – Giżycko – Tawerna Biały Szkwał Port Helena
02-05-10 – Giżycko – Wielkie Otwarcie Sezonu
08-05-10 – Mikołajki – VIII Ogólnopolskie Regaty Hotelarzy PPH&R
14-05-10 – Rydzewo – Czarny Łabędź (unplugged)
15-05-10 – Górkło – Tawerna Piękna Sally
26-05-10 – Termin zarezerwowany
28-05-10 – Mikołajki – Hotel Gołębiewski
05-06-10 – Wierzba – Dom Pracy Twórczej PAN (unplugged)
10-06-10 – Jeziorowskie – Pensjonat Helena
12-06-10 – Giżycko – Czarna Perła
16-06-10 – Giżycko – Hotel Tajty (unplugged)
17-06-10 – Trygort (unplugged)
25-06-10 – Giżycko – Święto 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej
26-06-10 – Giżycko – plaża miejska
03-07-10 – Wilkasy – Koncerty Muzyki Żeglarskiej
05-07-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska
08-07-10 – Termin zarezerwowany
09-07-10 – Węgorzewo – Port Keja
10-07-10 – Ryn – Zlot Oldtimerów
16-07-10 – Giżycko – Szanty w Giżycku
17-07-10 – Wilkasy – Tawerna Dezeta
20-07-10 – Giżycko – ZDB w programie Kawa czy Herbata
22-07-10 – Olsztyn – VIII Staromiejskie Spotkania z Szantą
23-07-10 – Kętrzyn – Święto Policji
24-07-10 – Giżycko – Czarna Perła – Tawerna u Krzyśka
25-07-10 – Giżycko – Plaża Miejska – Święto Wody
28-07-10 – Ogonki – Ognisty Ptak
31-07-10 – Wilkasy – Tawerna Dezeta
01-08-10 – Mikołajki – Mikołajki Szanty Festiwal
07-08-10 – Krutyń
12-08-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska
14-08-10 – Wilkasy – Tawerna Dezeta
21-08-10 – Wilkasy – Tawerna Dezeta
24-08-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska
25-08-10 – Termin zarezerwowany
28-08-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska
03-09-10 – Piaski – Ośrodek Exploris
11-09-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska
25-09-10 – Mikołajki – Wioska Żeglarska (unplugged)
16-10-10 – Białystok – Tawerna Ryczące Czterdziestki
06-11-11 – Mikołajki – Zaduszki Szantowe
20-11-10 – Białystok – Tawerna Portow

11-01-09 – WOŚP – Giżycko

22-02-09 – Gdynia – Contrast Cafe

28-02-09 – Wrocław – Festiwal Szanty we Wrocławiu

06-03-09 – Warszawa – Klub Medyk

21-03-09 – Warszawa – Klub Żeglarski Przechyły

28-03-09 – Białystok – Tawerna Ryczące Czterdziestki

17-04-09 – Białystok – festiwal Kopyść

25-04-09 – Warszawa – Klub Żeglarski Przechyły

01-05-09 – Węgorzewo – Port Keja

02-05-09 – Kietlice

03-05-09 – Gdynia – Contrast Cafe

08-05-09 – Wilkasy – Wioska Turystyczna

09-05-09 – Mrągowo – Letnie Koncerty na Deptaku

23-05-09 – Giżycko – Regaty Rząd-Samorząd

31-05-09 – Giżycko – Festyn Ludowy

05-06-09 – Ruciane Nida

11-06-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

12-06-09 – Ruciane Nida – Hotel Nidzki

20-06-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

26-06-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

27-06-09 – Giżycko – Czarna Perła

03-07-09 – Kętrzyn – Kętrzyńskie Lato

04-07-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

07-07-09 – Gdynia – Contrast Cafe

09-07-09 – Olsztyn – VII Staromiejskie Spotkania z Szantą

11-07-09 – Tolkmicko – Regaty PPJK

14-07-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

20-07-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

22-07-09 – Ogonki – Ognisty Ptak

25-07-09 – Wydminy – Festyn Folkowy

26-07-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

31-07-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

02-08-09 – Mikołajki – Festiwal Szantowy

07-08-09 – Serwy – Rock-Szanty Festiwal

08-08-09 – Węgorzewo – festiwal Węgoszanty

09-08-09 – Kruklanki – V Biesiada Agroturystyczna

18-08-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

22-08-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

25-08-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

28-08-09 – Węgorzewo – Port Keja

29-08-09 – Wilkasy – Tawerna Dezeta

30-08-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

02-09-09 – Augustów – Hotel Delfin

05-09-09 – Ruciane Nida – Hotel Nidzki

12-09-09 – Warszawa – Taverna 10 B (unplugged)

16-09-09 – Niemcy – Querfurt

17-09-09 – Chorwacja – Split (unplugged)

25-09-09 – Białystok – Tawerna Ryczące Czterdziestki (unplugged)

26-09-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska

27-09-09 – Gdynia – Contrast Cafe

02-10-09 – Warszawa – Klub Żeglarski Przechyły (unplugged)

10-10-09 – Nowa Pasłęka – Yacht Club Zalewu Wiślanego (unplugged)

17-10-09 – Giżycko – Hotel Tajty

07-11-09 – Mikołajki – Wioska Żeglarska (unplugged)

21-11-09 – Białystok – Tawerna Ryczące Czterdziestki (unplugged)

13-01-08 – WOŚP – Giżycko

11-04-08 – Przegląd Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ 2008 – Białystok

12-04-08 – Przegląd Piosenki Żeglarskiej KOPYŚĆ 2008 – Białystok

17-04-08 – Hotel Roberts Port – Mikołajek

19-04-08 – Hotel Tajty Wilkasy k. Giżycka

24-04-08 – Sztynort

01-05-08 – Stranda – Giżycko

02-05-08 – Sztynort

17-05-08 – Ośrodek COS – Giżycku

22-05-08 – Sztynort

23-05-08 – AZS Wilkasy

24-05-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

01-06-08 – 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

08-06-08 – 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana – Orzysz

15-06-08 – Ryn

18-06-08 – Ognisty Ptak – Ogonki

19-06-08 – Sztynort

21-06-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycko

27-06-08 – Biały Żagiel – Ełk

28-06-08 – Mikołajki

02-07-08 – Ognisty Ptak – Ogonki

05-07-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

11-07-08 – Giżycko – Plaża Miejska

12-07-08 – Stanica Wodna Stranda w Giżycku

16-07-08 – Ognisty Ptak – Ogonki

17-07-08 – Festiwal Szanty w Giżycku

19-07-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycko

25-07-08 – Piknik Folkowy – Sztynort

26-07-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

31-07-08 – Mikołajki Szanty Festiwal

01-08-08 – Wioska Żeglarska – Mikołajki

02-08-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

03-08-08 – Wioska Żeglarska – Mikołajki

09-08-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

11-08-08 – Przegląd Piosenki Żeglarskiej w Lidzbarku Warmińskim

12-08-08 – Wioska Żeglarska – Mikołajki

15-08-08 – Sztynort

16-08-08 – Stanica Wodna Stranda – Giżycku

18-08-08 – Wioska Żeglarska – Mikołajki

20-08-08 – Ognisty Ptak – Ogonki

23-08-08 – Mrągowo

26-08-08 – Wioska Żeglarska – Mikołajki

27-08-08 – Ognisty Ptak – Ogonki

29-08-08 – LOK Giżycko – Mistrzostwach Polski Klas Nieolimpijskich

30-08-08 – Giżycko

04-09-08 – Sztynort

06-09-08 – Przystań Keja – Węgorzewo

13-09-08 – Sztynort

14-09-08 – Sztynort

19-09-08 – Sztynort

20-09-08 – Stranda – Mazurskie Targi Sportów Wodnych

24-09-08 – Sztynort

27-09-08 – Mamert Cup – Trygort

02-10-08 – Sztynort

19-10-08 – 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

25-10-08 – 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana – Orzysz

14-01-07 – Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Giżycko
08-04-07 Ognisty Ptak – Ogonki
28-04-07 Aquarium – Giżycko
29-04-07 Przystań Keja – Węgorzewo
01-05-07 Ognisty Ptak – Ogonki
04-05-07 Aquarium – Giżycko
12-05-07 AZS – Wilkasy
18-05-07 Wioska Żeglarska Wilkasy
25-05-07 Sztynort
26-05-07 AZS – Wilkasy
29-05-07 Wioska Żeglarska Wilkasy
03-06-07 Plaża miejska – Giżycko
08-06-07 Przystań Keja – Węgorzewo
09-06-07 Sztynort
14-06-07 Ośrodek PAN – Wierzba
15-06-07 PTTK Wilkasy
16-06-07 Przystań Keja – Węgorzewo
21-06-07 Kietlice
23-06-07 Pensjonat Aniata – Trygort
27-06-07 Sztynort
30-06-07 Przystań Keja – Węgorzewo
03-07-07 Ognisty Ptak – Ogonki
06-07-07 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
07-07-07 Przystań Keja – Węgorzewo
12-07-07 Festiwal Szanty w Giżycku
14-07-07 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
15-07-07 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
17-07-07 Ognisty Ptak – Ogonki
18-07-07 Aquarium – Giżycko
20-07-07 Aquarium – Giżycko
21-07-07 Przystań Keja – Węgorzewo
22-07-07 Przystań Żywiec – Giżycko
26-07-07 Aquarium – Giżycko
27-07-07 Aquarium – Giżycko
28-07-07 Przystań Keja – Węgorzewo
29-07-07 Przystań Żywiec – Giżycko
31-07-07 Ognisty Ptak Ogonki 01-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
02-08-07 Aquarium – Giżycko
04-08-07 Przystań Keja – Węgorzewo
05-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
08-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
09-08-07 Aquarium – Giżycko
10-08-07 Sztynort
11-08-07 Przystań Keja – Węgorzewo
12-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
15-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
16-08-07 Aquarium – Giżycko
18-08-07 WęgoSzanty- Węgorzewo
19-08-07 Przystań Żywiec – Giżycko
21-08-07 Ognisty Ptak – Ogonki
24-08-07 Plaża Miejska – Giżycko
25-08-07 Przystań Keja – Węgorzewo
31-08-07 Sztynort
01-09-07 Przystań Keja – Węgorzewo
07-09-07 Sztynort
08-09-07 Przystań Keja – Węgorzewo
09-09-07 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
14-09-07 Twierdza Boyen – Giżycko
15-09-07 Przystań Keja – Węgorzewo
20-09-07 Ognisty Ptak – Ogonki
22-09-07 Przystań Keja – Węgorzewo
29-09-07 Kietlice
11-11-07 WDW Giżycko